Komisijos, tarybos

ĮSTAIGOS TARYBA

Eil.  Nr.
Pavardė, vardas
Pareigos
 1. 
Irena Juknienė
tarybos pirmininkė
2.
Srėbalienė Edita
pavaduotoja, mokytojo padėjėja
3.
Daukintienė Danutė
narė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
4.
Daugalienė Aušra
narė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė
 5. 
Libikienė Sandra
narė, mokytojo padėjėja
6.
Daukintienė Loreta
narė, auklėtojo padėjėja
7.
Jonušienė Neringa
tėvų atstovė
 
DARBO TARYBA
 
Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Pareigos
1.
Žvirzdinienė Aušra
pirmininkė, auklėtoja
2.
Berzupa Alma
logopedė
3.
Zakarienė Loreta
logopedė
4. 
Balčiauskaitė Brigita
logopedė
 
ATESTACINĖS KOMISIJOS TARYBA
 
Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Pareigos
1.
Martinkienė Vida
pirmininkė, direktorė
2.
Vancevičienė Stefanija
narė, Klaipėdos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė
3.
Brigita Balčiauskaitė
logopedė, Darbo tarybos atstovė
4.
Petrikaitienė Lina
priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Mokytojų tarybos atstovė
5.
Cesiulienė Loreta
neformaliojo ugdymo pedagogė, Mokytojų tarybos atstovė
6.
Maciulevičienė Lidija
logopedė, Darbo tarybos atstovė
7.
Juknienė Irena
priešmokyklinio ugdymo pedagogė, Įstaigos tarybos atstovė
 
METODINĖ TARYBA
 
Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Pareigos
1.
Zaleckienė Irena
pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2.
Juknienė Irena
priešmokyklinio ugdymo pedagogė
3.
Balčiauskaitė Brigita
logopedė
4.
Šėgždienė Irena
neformaliojo ugdymo pedagogė
5.
Gaižutienė Edita
logopedė
6. Gutauskienė Erika logopedė
7. Žvirzdinienė Aušra auklėtoja
8. Cesiulienė Loreta neformaliojo ugdymo pedagogė
 
VAIKO GEROVĖS KOMISIJA
 
Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Pareigos
1.
Zaleckienė Irena
pirmininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
2.
Maciulevičienė Lidija
logopedė
3.
Januškienė Egita
judesio korekcijos pedagogė
4.
Pukinienė Lina
priešmokyklinio ugdymo pedagogė
5.
Gaižutienė Edita
logopedė
6. Jonušienė Neringa tėvų atstovė
7. Petrokaitė Vydmantė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
 
INTERNETINIO PUSLAPIO ATNAUJINIMO GRUPĖ
 
Eil. Nr.
Pavardė, vardas
Pareigos
1.
Martinkienė Vida
grupės vadovė, direktorė
2.
Alaburdienė Vaida
raštinės administratorė
3.
Zaleckienė Irena
direktoriaus pavaduotoja ugdymui
4.
Gaižutienė Edita
logopedė
5.
Kubilienė Inessa
auklėtoja
6.
Petrikaitienė Lina
priešmokyklinio ugdymo pedagogė