SVEIKATOS PRIEŽIŪRA

2018 m. mokinių sveikatos priežiūros veiklos planas                                       Parsisiųsti PDF formatu

 

STEBĖSENA

Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Versmė'' vaikų profilaktinių sveikatos patikrinimų analizė (2016-2017 m.m.)   Parsisiųsti PDF formatu

 

VERTA ŽINOTI

Šaltis ir laisvalaikis gamtoje   Parsisiųsti PDF formatu

Vaikų krūminių dantų dengimas silantais. Pasinaudokite šia programa ir apsaugokite vaikučių dantukus.  Parsisiųsti PDF formatu

Vitaminų sodas.   Parsisiųsti PDF formatu

Jei nori ką  pakeisti, pradėk nuo savęs. Informacija tėveliams.   Parsisiųsti PDF formatu

 

SVEIKATINGUMO VEIKLOS

2017 m. lapkričio 23 d.  darželyje vyko linksmos profilaktinės plokščiapėdystės mankštelės, kurių metu basomis kojomis buvo atliekami įvairūs pratimai, stiprinantys pėdų ir kojų raumenis bei raiščius, formuojantys taisyklingą pėdos skliautą. Taisyklingai atlikti būtinus pratimus, padėjo judesio korekcijos pedagogė ir sveikatos priežiūros specialistė.

plokščiapėdystės profilaktika

 

 

 

 

 

 

 


2017 m. spalio 11-12 dienomis su Bitučių ir Boružėlių grupėmis ieškojome vidinės ramybės. Tai padaryti mums padėjo Mandalos. Spalvinimas puikiai tinka atsipalaidavimui ir kantrybei ugdyti. Vaikai  iš spalvų kūrė savo mandala.

Mandalų spalvinimas

 

 

 

 

 

 

 


2017 m. rugsėjo 27-29 d. priešmokyklinių grupių vaikams buvo organizuojamas praktinis užsiėmimas „Švarios rankytės, sveiki dantukai “. Jo tikslas – priminti vaikams asmens higienos svarbą.

Su vaikais žiūrėjome filmukus, plovėme rankytes ir dantų maketo pagalba mokėmės dantukų valymo technikos.

Užsiėmimų metu vaikai prisiminė, kokiais judesiais reikia plauti rankas. Visų rankytės buvo išteptos „bakterijomis“. Bakterijos šiuo atveju buvo mikroorganizmų milteliai. Nuplovę rankas su bakterijų „naikintoju“ (muilu) UV žibintuvėlio pagalba žiūrėjome, kurie vaikai gerai nuplovė rankas, o kuriems teko pakartoti.

Svarbu jau nuo mažų dienų skatinti vaikus rūpintis asmens higiena ir ugdyti tinkamus higienos įgūdžius.

Higiena