Dėl darželio nuo 2020-04-27

GERBIAMI UGDYTINIŲ TĖVELIAI,

Informuojame, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius dar tik ruošia įsakymą apie darželių darbą nuo 2020 m. balandžio 27 d.

Įstaigą ekstremalios situacijos šalyje metu galės lankyti tik tie vaikai, kurių tėvai, įvertinę visas vaiko priežiūros galimybes šeimoje, pateiks pažymas iš darbdavių, kuriose nurodoma, jog abiejų tėvų darbo pobūdis nesudaro galimybės dirbti nuotoliniu būdu,
 

Darželio lankyti nerekomenduojama vaikams, sergantiems lėtinėmis ligomis, esantiems su tėvais karantine, gyvenantiems su asmenimis, priklausančiais rizikos grupei (vyresni nei 60 m. ir / ar sergantys lėtinėmis ligomis).


Į grupę nebus  priimami karščiuojantys ar turintys užkrečiamųjų ligų požymių (sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas, bėrimas) vaikai.


Apie ketinimą atvesti vaiką į darželį turite informuoti iš anksto telefonu (345 647 arba 8687 32461), o el. paštu atsiųsti pažymas iš darboviečių bei užpildytą susitarimą dėl maisto atnešimo iš namų. Maitinimas įstaigoje bus organizuojamas atskiru sprendimu, esant didesniam vaikų skaičiui.

Informaciją patikslinsime, kai bus gautas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas.

Darželio internetinio puslapio skiltyje Naujienos / karantino laikotarpis/ susipažinkite su Sveikatos apsaugos ministro 2020 m. balandžio 23 d. sprendimu „Dėl COVID-19 ligos valdymo priemonių vaikų priežiūros įstaigose“.      Parsisiųsti PDF formatu

Direktorė Vida Martinkienė

 

Pagarbiai
Vida Martinkienė
Klaipėdos lopšelio-darželio "Versmė" direktorė
tel. (8 46) 345 647