Menu Close

Mūsų darželio ansambliuko dalyvavimas renginyje „Šypsokis, vaikyste!“

Mūsų įstaigos vaikų ansambliukas šiandien dalyvavo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginyje „Šypsokis, vaikyste!“, skirtame Vaiko dienai paminėti, kuris vyko prie Žvejų rūmų. Mažieji ritmavo, dainavo ir džiaugėsi šviesia, saulėta vaikystės diena.
🎶👧👦☀️🎤🎈
Skip to content