Spalio 25 d. “Pelėdžiukų” gr. vaikai su tėveliais susirinko į sportinę popietę “Ir maži ir dideli- mes sportuojame visi”. Laikas prabėgo akimirksniu, linksmai atliekant įvairias sportines užduotis, visa tai palydint smagiu juoku ir emocingomis šypsenomis.![]()
![]()
![]()
Spalio 25 d. “Pelėdžiukų” gr. vaikai su tėveliais susirinko į sportinę popietę


