Menu Close

Grupės

Pelėdžiukų grupė (4–5 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos –Sigutė Svirkienė, Danutė Daukintienė
Logopedė – Loreta Zakarienė
Mokytojo padėjėjos – Monika Chorošilova, Eglė Bačiliūnienė
Auklėtojo padėjėja – Loreta Grauslienė

 

„Kregždučių“ grupė (5–6 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Irena Juknienė, Aušra Daugalienė
Logopedė – Virginija Česonienė
Mokytojo padėjėja – Jūratė Tribičienė
Auklėtojo padėjėja – Vyda Baužienė

 

„Saulučių“ grupė (3–4 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Akvilija Vilimienė, Aurelija Povilianskienė
Logopedė – Daiva Girgždienė
Mokytojo padėjėjai – Ana Gogičiašvili, Mykolas Kukaitis
Auklėtojo padėjėja – Diana Travydienė

 

„Drugelių“ grupė (4–5 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Inessa Kubilienė, Jolanta Genčauskienė, Eglė Bačiliūnienė
Logopedė – Audronė Kozlovienė
Mokytojo padėjėja – Virginija Kinkienė
Auklėtojo padėjėja – Gražina Pociuvienė

 

„Lašelių“ grupė (4–5 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Vida Riabovienė, Silva Palšmitienė
Logopedė – Alma Berzupa
Mokytojo padėjėjos – Ingrida Grinienė
Auklėtojo padėjėja – Zita Pleikytė

 

„Žvaigždučių“ grupė (6–7)

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos – Ramunė Šukienė, Dalia Delininkaitienė
Logopedė – Erika Gutauskienė
Mokytojo padėjėjos – Vilija Gogičiašvili, Aušra Tebelškienė
Auklėtojo padėjėja – Zina Rauktienė

 

„Ežiukų“ grupė (4–5 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Roma Daukintienė, Lina Vitkutė
Logopedė – Edita Urbonienė
Mokytojo padėjėja – Rasa Kuklina
Auklėtojo padėjėja – Loreta Daukintienė

 

„Atžalyno“ grupė (5–6 m.)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Aušra Žvirzdinienė, Laimutė Jevdokimova
Logopedė – Edita Gaižutienė
Mokytojo padėjėja – Giedrė Galdikaitė
Auklėtojo padėjėja – Irena Jamantienė

 

„Bitučių“ grupė (6–7 m.)

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos – Lina Pukinienė, Irena Šėgždienė, Irena Juknienė
Logopedė – Lidija Maciulevičienė
Mokytojo padėjėja – Sandra Libikienė
Auklėtojo padėjėja – Ona Mėželienė

 

„Boružėlių“ grupė (6–7 m.)

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos – Lina Petrikaitienė, Jurgita Žiogė
Logopedės – Brigita Balčiauskaitė, Lidija Maciulevičienė
Mokytojo padėjėja – Vaida Šamonskytė
Auklėtojo padėjėja – Birutė Greicienė

 

 

 

 

Skip to content