„Kregždučių“, „Saulučių“, „Boružėlių“ ir „Bitučių“ grupių vaikai 2025–2026 m. m. dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos projekte „Futboliukas“. Gegužės 29 d. vyko baigiamasis šio projekto renginys. Koordinatorės Irena J. ir Egita J. subūrė visus mankštai, žaidimams su kamuoliais, organizavo rungtynes tarp grupių. Ugdytiniai su pedagogais demonstravo „Futboliuko“ projekto metu įgytus įgūdžius. Visi vaikai ir pedagogai buvo apdovanoti medaliais, diplomais, padėkomis ir mažomis dovanėlėmis! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
