Menu Close

Mažųjų įspūdžiai festivalyje „Noriu papasakoti Tau…“!

Mūsų mažieji koncertavo Klaipėdos apskrities įvairių gebėjimų ir poreikių turinčių mokinių saviraiškos festivalyje „Noriu papasakoti Tau…“! 🎤✨Šiame renginyje vaikai ne tik stebėjo bei klausėsi draugų iš kitų įstaigų pasirodymų, bet ir turėjo išskirtinę galimybę patys susipažinti bei išbandyti lauko instrumentų skambesį. 🥁 ​Visi kartu patyrėme begalę džiugių emocijų ir parsivežėme pačią geriausią nuotaiką! 🥰🎶🎤✨👀🤝🥁 🎈

Skip to content