Mūsų mažieji koncertavo Klaipėdos apskrities įvairių gebėjimų ir poreikių turinčių mokinių saviraiškos festivalyje „Noriu papasakoti Tau…“! ![]()
Šiame renginyje vaikai ne tik stebėjo bei klausėsi draugų iš kitų įstaigų pasirodymų, bet ir turėjo išskirtinę galimybę patys susipažinti bei išbandyti lauko instrumentų skambesį.
Visi kartu patyrėme begalę džiugių emocijų ir parsivežėme pačią geriausią nuotaiką! ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
