Gegužės 21 d. Klaipėdos centriniame paplūdimyje nuskambėjo nuotaikinga sporto ir sveikatos šventė „Su vaikyste ant bangos“! Šiltas oras lepino, netrūko judesio, o paplūdimį užpildė skambus vaikų juokas ir pačios geriausios emocijos. 

Mūsų „Versmiukai“ prie jūros sportavo itin aktyviai: draugiškai įveikė estafetes, sportavo ir palaikė vieni kitus, taip stiprindami tikrą bendrystę! 

Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams – Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro koordinuojamam ikimokyklinio ugdymo fizinio ugdymo mokytojų metodiniam būreliui už padovanotą judėjimo džiaugsmą!





