Menu Close

Sporto ir sveikatos šventė „Su vaikyste ant bangos“

Gegužės 21 d. Klaipėdos centriniame paplūdimyje nuskambėjo nuotaikinga sporto ir sveikatos šventė „Su vaikyste ant bangos“! Šiltas oras lepino, netrūko judesio, o paplūdimį užpildė skambus vaikų juokas ir pačios geriausios emocijos. 🌊☀️
​Mūsų „Versmiukai“ prie jūros sportavo itin aktyviai: draugiškai įveikė estafetes, sportavo ir palaikė vieni kitus, taip stiprindami tikrą bendrystę! 🏃‍♂️👧🏼
​Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams – Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centro koordinuojamam ikimokyklinio ugdymo fizinio ugdymo mokytojų metodiniam būreliui už padovanotą judėjimo džiaugsmą!
🏅✨🎈👋🎉❤️
Skip to content